ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

Rosnące wymagania klientów, wymagania prawne obowiązujące w krajach Unii Europejskiej, rosnąca konkurencja, redukcja kosztów, dbałość o wizerunek własnej firmy i marki sprawiają, że coraz bardziej istotne są zagadnienia związane z  rozwojem zasobów ludzkich w przedsiębiorstwach. Przecież to ludzie tworzą firmę, wdrażają nowe innowacyjne pomysły, stwarzają kulturę w organizacji, polepszają jakość i wydajność pracy, mając głownie na celu wypracowanie zysków dla firmy, godnych zarobków dla siebie i przyjemność pracy w miłej atmosferze.

Marzeniem, każdego przedsiębiorcy jest mieć firmę uczącą się, gotową do zmian w zależności do potrzeb rynkowych, która przynosi duże zyski i pracownicy są zadowoleni z pracy. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko odpowiednio zarządzać ludźmi i ich odpowiednio motywować.

W dzisiejszych czasach, kiedy rynki europejskie i światowe są niestabilne nie można mówić o długoterminowej strategii zarządzania. Jedyną słuszną i ponadczasową strategią działania przedsiębiorstw jest inwestowanie w Kapitał Ludzki, bo to ludzie są przyszłością firmy.

Współpraca Państwa z naszą firmą daje możliwość osiągnięcia wyznaczonych celów poprzez rozwój Kapitału Ludzkiego dzięki oferowanym przez nas szkoleniom:

  1. Komunikacja i współpraca w zespole
  2. Kultura organizacyjna
  3. Zarządzanie zmianą
  4. Negocjacje
  5. Wizerunek Lidera
  6. Zarządzanie konfliktem
  7. Autoprezentacja i wystąpienia publiczne

Oferujemy również inne narzędzia pomagające skutecznie zarządzać Kapitałem Ludzkim poprzez wykonanie:

  1. Opisu stanowisk pracy
  2. Wartościowania stanowisk pracy
  3. Określenie kompetencji potrzebnych na danym stanowisku pracy